XZaktualizuj przeglądarkę
NetPlay24 nie wspiera już Twojej obecnej wersji przeglądarki.
Pobierz i zainstaluj najnowszą wersję jednej z poniższych:

Chrome
zainstaluj

Firefox
zainstaluj

Opera
zainstaluj

Internet Explorer
zainstaluj

Laptop MSI FX600 Cztero i3 Graf1GB HDMI THX 500GB 2H Notebook
Stało się...MSI FX600 powstał, by błyszczeć jako ikona dobrego stylu. Istotnym osiągnięciem jest perfekcyjne połączenie estetyki i technologii.


Więcej szczegółów


699,00 zł brutto

Skontaktuj się z nami w sprawie tego produktu


tel.: 514 514 326

lub email:


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

* Klikając powyższy przycisk wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności przez: NetPlay24, Hausbrandta 38/52, 80-126 Gdańsk. Wiem, że w każdej chwili mogę odwołać zgodę.Stało się...

MSI FX600 powstał, by błyszczeć jako ikona dobrego stylu. Istotnym osiągnięciem jest perfekcyjne połączenie estetyki i technologii.
Stylowy Design  

Siatkowa faktura na obudowie z powłoką niepozostawiającą odcisków palców 

W FX600 dwuwymiarowe wzornictwo weszło na nowy poziom: trójwymiarowej tekstury, co możesz nie tylko zobaczyć, lecz również poczuć. Dodatkowo w notebooku zastosowano udoskonaloną powłokę zapobiegającą zostawianiu odcisków palców, która zapewnia estetyczny wygląd Twojego komputera. Powyższe cechy pozwalają w łatwy sposób podkreślić elegancję właściciela.
Klawiatura typu chicklet
FX600 został wyposażony w ergonomiczną klawiaturę typu chicklet. Jej idealnie rozłożone klawisze pozwalają na zmniejszenie ilości popełnianych błędów w tekście oraz znacznie poprawiają komfort pracy. Dodatkowo, praca na tej klawiaturze jest znacznie bardziej cicha i przyjemna. Charakterystyczne kliknięcia i uderzenia palców o klawiaturę zostały wytłumione i nie będą Ci więcej przeszkadzać.
Niesamowita wydajność 
Podnieś wydajność swojego komputera za pomocą technologii Turbo Drive Engine  
Technologia TDE pozwala na podkręcenie procesora oraz zwiększenie częstotliwości pamięci, zwiększając jednocześnie moc obliczeniową systemu, podnosząc tym samym jego wydajność. Zwiększa się przede wszystkim szybkość przetwarzania wymagających dużej ilości zasobów systemowych elementów multimedialnych: obrazu video, gier w 3D czy też grafiki w wysokiej rozdzielczości. 
Ekskluzywna technologia GPU Boost 
FX600 posiada funkcję MSI GPU Boost wspieraną przez technologię NVIDIA Optimus. Pozwala ona na osiągnięcie idealnej równowagi pomiędzy maksymalną efektywnością a minimalnym zużyciem energii. Podczas wykonywania operacji wymagających mocy obliczeniowej takich jak przeglądnie bądź edycja zdjęć, automatycznie przełącza się na tryb maksymalnej wydajności. Przy mniej wymagających procesach tryb graficzny jest wyłączony i możesz cieszyć się wydłużonym czasem pracy na baterii.
Unikalny system oszczędzania energii ECO 
Model FX600 posiada unikalny system ECO, zarządzający pobieraniem energii, który pozwala na wydłużenie czasu działania baterii podczas wykonywania różnych zadań. Użytkownik ma do wyboru 5 różnych trybów funkcjonowania, dopasowanych do poszczególnych aplikacji: gier, aplikacji multimedialnych, prezentacji, tworzenia i edycji dokumentów oraz tryb maksymalnie minimalizujący pobór energii z baterii. 
Żywe kolory i doznania dźwiękowe 
Najwyższej jakości, odrębna karta graficzna NVIDIA GT325M
Seria F ma na pokładzie najwyższej klasy kartę graficzną -NVIDIA GeForce GT325M oraz pamięć 1GB DDR3. Wszystko to sprawia, że notebooki z serii F prezentują większą głębię obrazu i pozwalają na dokładniejsze odwzorowanie szczegółów. Rezultatem są ultra-realistyczne efekty wizualne.
Unikalna technologia Cinema Pro Technologia Cinema Pro oferuje konsumentom najlepsze wrażenia podczas oglądania filmów. Proste dotknięcie specjalnego przycisku Cinema Pro natychmiast przełącza notebooka w tryb filmowy (Movie Mode), w którym obraz na ekranie staje się bardziej szczegółowy, a dźwięk bogatszy dzięki uaktywnieniu basu. To pełnia wrażeń niczym w prawdziwym kinie.
Najnowsza technologia podświetlania matrycy diodami LED
MSI zastosowało w notebooku FX600 rozwiązanie w zakresie oszczędzania energii z użyciem podświetlania ekranu za pomocą technologii LED, która zapewnia dużą jasność obrazu, większe nasycenie kolorów przy równomiernym podświetlaniu matrycy. Wykorzystanie technologii LED obniża zużycia energii i wydłuża czas pracy bez zasilania zewnętrznego.
4 wysokiej jakości głośniki z certyfikatem THX THX TruStudio jest specjalnie zaprojektowany by dostarczyć takich samych wrażeń audio jak podczas imprez plenerowych, seansu w kinie czy w studiu nagraniowym. THX TruStudio zapewnia ostatnie przełomowe technologie czerpane z doświadczeń firmy Creative i THX. Razem technologie te tworzą najpełniejsze doznania audio podczas słuchania muzyki, oglądania filmów czy grania w gry.
Rozrywka w HD 
Wbudowana kamera internetowa wysokiej rozdzielczości Wbudowana w FX600 kamera internetowa pozwala na nagrywanie filmu w jakości Hi-Definition, czyli z prędkością 30 klatek na sekundę oraz w rozdzielczości 720p. Dzięki temu, nagrywany obraz jest płynny oraz niezwykle wyrazisty. Dodatkowo, panoramiczny ekran o kinowych proporcjach 16:9 oraz kamera internetowa połączone razem stanowią doskonałą platformę do komunikacji w czasie rzeczywistym ze wszystkimi przyjaciółmi znajdującymi się na całym świecie. Ciesz się nieustającym kontaktem w najwyższej jakości!
Interfejs HDMI Cyfrowy terminal HDMI oferuje możliwość transferu danych (wideo/audio) z prędkością 5GB/s i zmniejsza ilość potrzebnych kabli. Teraz jednym przewodem przesyłany jest obraz i dźwięk najwyższej jakości. Można powiedzieć, że jest to niezbędny element, gdy myślimy o wyższej generacji gier, również tych online-owych.
Power eSATA & USB Combo MSI zastosowało kombinację eSATA i USB w jednym porcie - MSI Power eSATA. Normalnie urządzenia eSATA potrzebują dodatkowego zasilania przez adapter lub dodatkowy kabel USB. Combo port zapewnia potrzebne zasilanie, więc dodatkowe kable nie są potrzebne. Ponadto eSATA jest 8 razy szybszy w przesyłaniu danych niż konwencjonalne USB!
Dzięki interfejsowi E-SATA będziesz mógł z łatwością przenieść swoje najcenniejsze dane do zewnętrznych urządzeń magazynujących.
Łączność bezprzewodowa bez granic Dzięki obsłudze standardów sieci bezprzewodowej 802.11 b/g/n masz możliwość podłączenia do Internetu o każdej porze i w każdym miejscu. Bezprzewodowa komunikacja Bluetooth zagwarantuje dodatkowe możliwości w zakresie połączeń z innymi urządzeniami cyfrowymi w Twoim otoczeniu.
 

Specyfikacja


•  Zdjęcia przedstawiają sprzedawanego laptopa (real photo) ! stan laptopa bardzo dobry
•  
Panoramiczna matryca LED HD 15.6"- ekran nie ma żadnych defektów 

•  Wydajny czterowątkowy procesor Intel Core i3 - 2.40 GHz, 2.40 GHz, 2.40 GHz, 2.40 GHz
•  Szybka pamięć ram DDR3 4GB - możliwość dołożenia pamięci ram 
•  Wydajna karta graficzna NVIDIA GeForce GT325M z wbudowaną pamięcią ram 1GB
•  Druga karta graficzna Intel HD
•  Pojemny dysk twardy 500GB 
•  Napęd DVD/RW

•  Kamera HD do rozmów Audio - Video z wbudowanym mikrofonem
•  Port HDMI
•  Czytnik kart pamięci 
•  Łączność bezprzewodowa WiFi
•  Panel do obsługi multimediów 
•  Port SATA
•  Bardzo dobrej jakości obudowa z systemem 
•  Łączność bezprzewodowa Bluetooth
•  Bardzo dobra jakość dźwięku THX
•  Klawiatura numeryczna - pomocna w pracy 
•  
Microsoft Windows 7 Home Premium 64bit

•  Bateria trzyma około 2 godziny
•  W zestawie: Laptop MSI FX600, Bateria, Oryginalna ładowarka sieciowa

Copyright © 2013 by NetPlay24 . Wszystkie prawa zastrzeżone.